K dispozici jsou tyto knihy

28.08.2020

Tyto i další knihy najdete v naší knihovně pokud nejsou zrovna vypůjčen:

Boučková Tereza: Rok kohouta
Čapek Karel: Válka s mloky
Dyk Viktor: Krysař
Honoré de Balzac: Otec Goriot
Hrabal Bohumil: Obsluhoval jsem anglického krále
Hugo Viktor: Bídníci
Jirásek Alois: Psohlavci
Kundera Milan: Směšné lásky
Kundera Milan: Žert
Legátová Květa: Mušle a jiné odposlechy
London Jack: Tulák po hvězdách
Mácha Karel Hynek: Márinka
Márquez Gabriel García: Sto roků samoty
Moravia Alberto: Římanka
Neruda Jan: Povídky malostranské
Orwell George: 1984
Sofoklés: Tragédie
Vaculík Ludvík: Sekyra
Vančura Vladislav: Rozmarné léto
Viewegh Michal: Andělé všedního dne
Balady a romance
Bible - Starý Zákon

Borovský: Klár Lávra, Křest svatého Vladimíra,
Tyrolské elegie

Bronteová Charlotte: Jana Eyrová

Čapek Karel: Povětroň
R.U.R.
Capote Truman: Snídaně u Tiffaniho

Coelho Paulo: Alchymista

Dickens Charles: Oliver Twist

Erben: Kytice

Exupéry: Malý princ

Flaubert Gustav: Paní Bovaryová

Fuks Ladislav: Spalovač mrtvol

Glazarová Jarmila: Vlčí jáma

Goethe: Utrpení mladého Werthera
Faust
Havlíček Jaroslav: Petrolejové lampy

Hemingway: Stařec a moře

Hrabal: Ostře sledované vlaky

Hugo Viktor: Chrám Matky Boží v paříži

Jirásek Alois: Psohlavci

Jirotka Zdeněk: Saturnin

John Radek: Memento

Kafka Franz: Proměna
Proces
Kaplický Václav: Kladivo na čarodějnice

Kesey Ken: Vyhoďte ho z kola ven

Kohout Pavel: Kde je zakopán pes

Komenský: Labyrint světa a ráj srdce

Kundera Milan: Žert

Levin Ira: Rosemary má děťátko

Lustig Arnošt: Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou

Mácha: Máj

Maupassant: Kulička

Moravia Alberto: Horalka

Němcová: Babička
Divá Bára V zámku a podzámčí
Neruda Jan: Povídky malostranské

Olbracht Ivan: Golet v údolí

Olbracht Ivan: Nikola Šuhaj loupežník

Otčenášek Jan: Romeo, Julie a tma

Ovidius: Proměny

Páral Vladimír: Milenci a vrazi

Pavel Ota: Jak jsem potkal ryby

Poláček Karel: Bylo nás pět

Remarque: Na západní frontě klid
Tři kamarádi
Rolland: Petr a Lucie

Sartre Jean Paul: Zeď

Seifert Jaroslav: Maminka

Shakespeare William: Romeo a Julie
Hamlet Soukupová Petra: K moři
Šrámek Fráňa: Stříbrný vítr

Stendhal: Červený a černý

Styron William: Sophiina volba

Tolstoj: Vojna a mír

Tyl: Strakonický dudák

Vančura Vladislav: Markéta Lazarová

Puškin Alexandr Sergejevič - Evžen Oněgin

Kulínský Bohumil - Volný pád
Epos o Gilgamešovi
Hemingway Ernest - Komu zvoní hrana
Shaw George Bernard - Pygmalion
London Jack - Tulák po hvězdách
Moliére - Lakomec, Tartuffe, Misantrop
Wolker Jiří - Těžká hodina
Zeyer Julius - Radúz a Mahulena
Stroupežnický Ladislav - Naši furianti
Nezval Vítězslav - Edison
Shakespeare - Romeo a Julie
Styron William - Ulehni v temnotách
Merle Robert - Smrt je mým řemeslem

Ajtmanov: Popraviště
Ibsen: Nora
Fischl Viktor: Dvorní šašci
Jirásek Alois: Divadelní hry
Lustig Arnošt: Dita Saxová
Shakespeare: Hry
Šmaus Martin: Děvčátko, rozdělej ohníček
Šrámek Fráňa: Splav a jiné básně
Updike John: Čarodějky z Eastwicku